Jesteś tutaj

23 - 28.08.2019 r. - Pogórze, Pociągiem z parowozem na daleką wyprawę!

Miejsce: 

z Wolsztyna przez Żagań i Legnicę do Wrocławia, z Wrocławia przez Nową Rudę do Kłodzka i z powrotem, z Wrocławia przez Opole i Katowice do Krakowa, z Krakowa do Wieliczki i z powrotem, z Krakowa do Chabówki i z powrotem, z Krakowa do Tarnowa i z powrotem, z Tarnowa do Rzeszowa i z powrotem oraz z Krakowa przez Katowice, Opole, Wrocław i Leszno do Wolsztyna!

Data: 
piątek, 23 Sierpień 2019, 05:00 do środa, 28 Sierpień 2019, 18:00

23 - 28 sierpnia 2019 - Pogórze, Pociągiem z parowozem na daleką wyprawę!

 

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasy: z Wolsztyna przez Żagań i Legnicę do Wrocławia, z Wrocławia przez Nową Rudę do Kłodzka i z powrotem, z Wrocławia przez Opole i Katowice do Krakowa, z Krakowa do Wieliczki i z powrotem, z Krakowa do Chabówki i z powrotem, z Krakowa do Tarnowa i z powrotem, z Tarnowa do Rzeszowa i z powrotem oraz z Krakowa przez Katowice, Opole, Wrocław i Leszno do Wolsztyna!

 szczegoly w przygotowaniu turkol

20170726115044-3f1493ee-me

Takiej wyprawy jeszcze nie było! Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i pociągów retro do zaplanowania sześciodniowej wyprawy i odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem po górskich i podgórskich krainach wzdłuż południowej granicy Polski tj od okolic Żagania i Legnicy przez Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Tarnów aż do Rzeszowa!

Projekt POGÓRZE 2019 zaoferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni.
Przewidziano także czas na bliższe poznanie odwiedzanych miejscowości, a także wypoczynek. 

Rezerwacja miejsc będzie dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

 

Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych