Jesteś tutaj

24-27.09.2019 r. -TARGI- 13. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019

Miejsce: 

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Data: 
wtorek, 24 Wrzesień 2019, 09:00 do piątek, 27 Wrzesień 2019, 18:00

Międzynarodowe Targi Kolejowe

TRAKO 2019

To największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentacja aktualnego poziomu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie. TRAKO to doskonała okazja do promowania transportu szynowego (kolej i tramwaj) spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkania w środowisku branżowym. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim.

Targi TRAKO są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA oraz Grupę PKP. Partnerami targów są firmy Bombardier, Knorr-Bremse, Medcom, Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA oraz TRACK TEC.

Program imprezy tworzy Rada Programowa Targów, w skład której wchodzą organizacje branżowe: Izba Gospodarcza Transportu Lądowego (IGTL), Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP (SITK RP), Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP), Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej, Polska Izba Spedycji i Logistyki, Railway Business Forum (RBF) oraz Stowarzyszenia na rzecz Interoperacyjności i Rozwoju Transportu Szynowego (SIRTS), Fundacja ProKolej oraz Stowarzyszenie Ekspertów i Menedżerów Transportu Szynowego (SEITMS)

Imprezie towarzyszy bogaty program m. in. debaty, konferencje, liczne seminaria i prezentacje firm oraz Dzień Kariery.
Organizatorzy, Partnerzy i Wystawcy wspólnie wspierają potrzeby chorych dzieci w ramach, trwającej już od 2003 roku Akcji TRAKO Dzieciom.

TRAKO to także Wystawa Modelarska “Świat Małej Kolei”, uzupełniająca program targów o ważny element propagowaniem kolei nie tylko wśród profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych