Jesteś tutaj

6.10.2018 r. -K- ODWOŁANY - Pociąg specjalny do Wojcieszowa

Miejsce: 

Marciszów - Wojcieszów Górny - Marciszów

Data: 
sobota, 06 Październik 2018,
09:00 do 18:00

ODWOŁANY

 

Informujemy że z powodu niewystarczającej ilości sprzedanych biletów pociąg z fotostopami do Wojcieszowa lokomotywą SM30-507 dnia 6 października nie dojdzie do skutku. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom i sugestiom wielu osób, podjęliśmy starania aby przejazd jednak się odbył... z lokomotywą serii ST43, ale ze względu na złożoność procesów organizacyjnych nie uda się tego przygotować na ten sam termin. Impreza zostaje przełożona wstępnie na 3 listopada. Wkrótce skontaktujemy się z osobami które zdążyły kupić bilety. Ponieważ prawdopodobnie będzie to jedna z ostanich takich okazji, liczymy że lokomotywa ST43 przyciągnie liczną grupę zainteresowanych i tym razem przejazd dojdzie do skutku.

KSK Wrocław

Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu zaprasza 6 października na przejazd z fotostopami zabytkowym składem na trasie Marciszów - Wojcieszów Górny - Marciszów.

Skład pociągu stanowi wyremontowana przez Klub lokomotywa spalinowa SM30-507 z 1958r., oraz skład wagonów towarowych.
Przejazd odbędzie się w wagonach służbowych (towarowych), co prosimy wziąć pod uwagę w doborze ubioru. Prosimy także o przygotowanie siedzisk we własnym zakresie.

Informujemy że nie ma możliwości dojechania naszym składem z Wrocławia i powrotu do Wrocławia (przejazd towarowy). Harmonogram przejazdu zapewnia skomunikowanie z poc. 69269 z Wrocławia oraz poc. 69246 do Wrocławia po zakończeniu imprezy.
Istnieje możliwość nabycia biletu u obsługi w dniu przejazdu w cenie 200zł za osobę.

Ostateczna decyzja co do przejazdu jest uzależniona od ilości zgłoszeń. Dezycja o zorganizowaniu lub odwołaniu imprezy zostanie podjęta nie później niż 7 dni przed planowaną datą przejazdu.

Przejazd pociągiem specjalnym jest odpłatny. Rezerwacja miejsc pod linkiem:
https://kskwroclaw1.evenea.pl/

Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych