Jesteś tutaj

8-10.06.2021 -TARGI- XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO

Miejsce: 

Targi Kielce
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Data: 
wtorek, 08 Czerwiec 2021, 10:00 do czwartek, 10 Czerwiec 2021, 17:00

transexpo 2018 - dziękujemy za udział w targach

Jubileuszowe targi autobusowe w czerwcu

Tegoroczna edycja TRANSEXPO to światowe premiery, nowe trendy i kierunki  rozwoju transportu, a także potentaci branży z rynku polskiego i zza granicy. Zapraszamy do Targów Kielce na XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w dniach 8-10 czerwca 2021 roku.

Poprzednia edycja odbywającej się w cyklu dwuletnim wystawy pokazała że TRANSEXPO to najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Polsce, stanowiące ważny element na autobusowej mapie Europy. Edycję 2018 charakteryzowały premiery, ważne umowy, blisko 6,5 tysiąca branżowych zwiedzających oraz szereg znaczących biznesowych rozmów. To właśnie w Targach Kielce firma Solaris Bus&Coach zaprezentowała superlekki i oszczędny Urbino 12 LE lite hybrid jako światową premierę. Podczas TRANSEXPO 2018 także uroczyście pożegnana została ceniona w branży od lat prezes wielkopolskiego potentata Solange Olszewska po sprzedaży firmy hiszpańskim udziałowcom.  Polską premierę i jednocześnie jeden z targowych hitów przygotowała dla zwiedzających firma EvoBus. Pokazywany pierwszy raz w Polsce Mercedes Future Bus to bardzo konkretny pomysł przyszłościowego autobusu miejskiego.  Wszystkie te wydarzenia podkreślają rangę wystawy, która w 2020 roku odbędzie się w Targach Kielce już po raz piętnasty.

 

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO tradycyjnie już współorganizuje razem z Targami Kielce Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej. Partnerami wydarzenia są: Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych, Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach.

Jak piszą organizatorzy, właściwe decyzje to trudne decyzje, lecz to właśnie ten trud daje pewność o ich słuszności.

- "Po przeanalizowaniu aktualnej sytuacji, a także po wielu konsultacjach z naszymi partnerami, wystawcami i ekspertami branży postanowiliśmy przełożyć XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO z października 2020 na czerwiec 2021 roku – mówi Anna Gąszcz, dyrektor wystawy TRANSEXPO. - Pandemia koronawirusa, która opanowała świat pozostawiła nam, organizatorom Targów TRANSEXPO dwa wyjścia – zorganizować wystawę w terminie, ale w wersji ubogiej pod każdym względem, lub przełożyć wydarzenie i zrealizować je należycie. Marka Targów TRANSEXPO nie pozwala nam na ich przygotowywanie w sposób, który nie zadowolił by Wystawców czy Zwiedzających. Z szacunku do Państwa oraz w trosce o zdrowie wszystkich zaangażowanych, doszliśmy do wniosku, że optymalna data Targów TRANSEXPO to 8-10 czerwca 2021 r."
Jak piszą organizatorzy, właściwe decyzje to trudne decyzje, lecz to właśnie ten trud daje pewność o ich słuszności. -"Po przeanalizowaniu aktualnej sytuacji, a także po wielu konsultacjach z naszymi partnerami, wystawcami i ekspertami branży postanowiliśmy przełożyć XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO z października 2020 na czerwiec 2021 roku – mówi Anna Gąszcz, dyrektor wystawy TRANSEXPO. - Pandemia koronawirusa, która opanowała świat pozostawiła nam, organizatorom Targów TRANSEXPO dwa wyjścia – zorganizować wystawę w terminie, ale w wersji ubogiej pod każdym względem, lub przełożyć wydarzenie i zrealizować je należycie. Marka Targów TRANSEXPO nie pozwala nam na ich przygotowywanie w sposób, który nie zadowolił by Wystawców czy Zwiedzających. Z szacunku do Państwa oraz w trosce o zdrowie wszystkich zaangażowanych, doszliśmy do wniosku, że optymalna data Targów TRANSEXPO to 8-10 czerwca 2021 r."

Czytaj więcej: http://infobus.pl/wirus-przesuwa-transexpo-na-czerwiec-_more_125885.html


Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych