Jesteś tutaj

5-6.09.2020 r. HOBBY nadchodzi! Zobacz mapę pawilonów i program

za stroną: https://targihobby.pl/pl/aktualnosci/hobby-nadchodzi-zobacz-mape-pawilon...

HOBBY nadchodzi! Zobacz mapę pawilonów i program

Już w ten weekend (5-6 września) święto pasji w trybie OFFLINE. Poniżej znajdziesz wszystkie ważne informacje na temat wydarzenia i poznasz wszystkich wystawców. Zapraszamy do lektury!

Czekaliśmy na to cały rok! Już za moment rozpocznie się kolejna edycja Targów HOBBY. Przed Wami program wydarzenia, mapa pawilonu i lista wystawców. Będzie się działo! 

Targi HOBBY to wydarzenie, które pokazuje, że z pasji się nie wyrasta i że najlepsza rozrywka jest w trybie OFFLINE. W tym roku przygotowaliśmy dla Was strefy tematyczne, gdzie każdy odnajdzie swoją pasję lub pozna nowe hobby. Zanim odsłonimy wszystkie karty przypominamy - Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego zapraszamy do zapoznania się z zasadami i wytycznymi, które będą obowiązywać na HOBBY.

Zobacz, jak zadbamy o bezpieczeństwo

Bilety i karty parkingowe

Teraz jest ostatni moment, aby zakupić bilet w tańszej przedsprzedaży online, która potrwa do piątku 4 września włącznie. Wejściówka na HOBBY to również bilet na Animal Fest, dlatego na 1 bilecie otrzymujesz aż 2 wydarzenia!

Kup bilet teraz a dzień wybierz później - to nasza akcja pozwalająca na zakup biletu online, który zadziała zarówno w sobotę jak i niedzielę. To od Ciebie zależy, kiedy go wykorzystasz. Warto również pamiętać, że wszystkie wejściówki są jednorazowe. 

Ważna informacja - mamy zniżki na Kartę Dużej Rodziny, a dzieci do 6 roku życia wchodzą za darmo - dla najmłodszych należy odebrać bilet za 0 zł na stronie ToBilet.pl. W tym samym miejscu kupisz bilet na parking. Zapraszamy do zakupów online! Przyciski poniżej zaprowadzą Was w odpowiednie miejsce.

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020
KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

Co, gdzie i jak - wejście i wjazd

Targi odbędą się w pawilonie 3 i 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już 5 i 6 września 2020 roku w godzinach od 10:00 do 18:00 w sobotę oraz od 10:00 do 17:00 w niedzielę.

Na HOBBY będzie można dostać się przez Wejście Wschodnie od ulicy Głogowskiej (wejście od Mostu Dworcowego). Wjazd dla samochodów zlokalizowany będzie od ulicy Śniadeckich. 

Bilety na Targi HOBBY i wjazd na parking jest płatny, a zakupu można dokonać tylko drogą online. Jeśli masz z tym problem, to podczas targów znajdzie się Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w Holu Wschodnim (ulica Głogowska), gdzie pomożemy dokonać zakupu drogą elektroniczną i wypełnić ankietę epidemiologiczną. 

Plan terenu

 

Mapa pawilonów, program i katalog wystawców

A gdy już kupisz bilet i dostaniesz się do pawilonów 3 i 3A, to zapraszamy do sprawdzenia listy wystawców oraz mapy. Warto również sprawdzić program wydarzenia i zaplanować swój pobyt. Część atrakcji znajdziesz również w naszej zapowiedzi tutaj. Przypominany, że na miejscu znajdzie się bogata oferta pysznych obiadów i przekąsek - od pizzy i nuggetsów w pawilonach 3 i 3A po kilkudaniowe posiłki w Restauracji Garden City zlokalizowanej na terenie targów tuż przy wjeździe od ulicy Śniadeckich. 

Zapowiada się weekend pełen pasji. Do zobaczenia na Targach HOBBY! 

PROGRAM TARGÓW
KATALOG WYSTAWCÓW

KLIKNIJ NA MAPĘ PAWILONU, ABY JĄ POWIĘKSZYĆ

 SOBOTA 5.09.2020 r.

Pokazy i nauka gry bitewnej Warhammer 40,000 oraz gier turniejowych

10:00 - 18:00

Stoisko GOSU - Pawilon 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
A przez cały dzień mamy dla Was pokazy i naukę gry bitewnej Warhammer 40,000 (Indomitus, First Strike) i gier turniejowych m.in. Star Realms, Hero Realms, KeyForge, Neuroshima Hex. Zapraszamy!

Zobacz więcej

 

Pokaz haftów dla motocyklistów i nie tylko

10:00 - 17:30

Stoisko Adelka - Pawilon 3
Organizator: Adelka
Już 5 września (sobota) o godz. 13:00 na Strefę Szycia, Rękodzieła i DIY podczas Targów HOBBY wjedzie wyjątkowa motocyklowa para z Pracowni Artystyczno-Krawieckiej Adelka. W strefie Adelki odbędzie się pokaz haftu na odzieży dla motocyklistów, będzie można spróbować swoich sił w obsłudze hafciarki, stworzyć własny projekt haftu, a nawet wyhaftować sobie coś na rzeczy uszytej podczas targów lub na własnej garderobie.

Zobacz więcej

 

Naucz się robić na drutach

10:00 - 12:00

Rękodzieło i DIY - Pawilon 3
Organizator: Konturek
Plan warsztatów: wstęp "najtrudniejszy pierwszy rząd", nauka kilku podstawowych technik dziergania (nabieranie oczek, oczka prawe, oczka brzegowe, zamykanie oczek) i pokaz trzech podstawowych ściegów. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl

Zobacz więcej

 

Proste przeróbki krawieckie

10:15 - 12:15

Strefa Szycia I - Pawilon 3
Organizator: iNEEDle
Masz bluzkę albo sukienkę, której chciałabyś nadać nowy wygląd, ale nie wiesz jak? My wiemy, pokażemy i wspólnie uszyjemy! Przerobimy dekolt albo rękawy, albo popracujemy z długością co zupełnie odmieni wygląd Twojego ubrania! Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów HOBBY. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl. Należy przynieść ze sobą różne dodatki – tasiemki, koronki lamówki lub materiał.

Zobacz więcej

 

Uszyj swoją pierwszą bluzkę

10:15 - 12:30

Strefa Szycia II - Pawilon 3
Organizatorzy: iNEEDle, Szkoła Forma
Jeśli chcesz szybko i łatwo uszyć swoją pierwszą bluzeczkę, to zapraszamy Cię na warsztaty szycia bluzki Kate z wykroju iNEEDle. Dzięki profesjonalistką ze Szkoły Mody Forma i wykrojowi iNEEDle, w około 2 godziny uszyjesz swoją bluzkę! Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów HOBBY. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl. Należy przynieść ze sobą różne dodatki – tasiemki, koronki lamówki lub materiał.

Zobacz więcej

 

Kurs szycia ściegiem krytym

10:15 - 11:15

Rękodzieło i DIY - Pawilon 3
Organizator: Politura
Dariusz Rugała, mistrz tapicerski, zaprezentuje jedną z podstawowych technik tapicerskich tj. szycie ściegiem krytym. Dzięki tej technice można obić mebel bez używania maszyny do szycia. Technika ta przydaje się idealnie podczas wykańczania mebli, a zwłaszcza przy zaszywaniu pleców fotela, tzw. szpantu. Każdy szanujący się tapicer musi umieć szyć ściegiem krytym.

Zobacz więcej

 

Speed Painting

10:30 - 11:30

Stoisko GOSU - Pawilon 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na wspólne malowanie figurek z ograniczeniem czasowym i wymianą modeli między uczestnikami w trakcie (max. 8 osób). Zapisy na miejscu!

Zobacz więcej

 

Konferencja „Forum Permakultury”

11:00 - 16:00

Pawilon 3 i 3A
Organizator: Polskie Forum Klimatyczne
Nasze wydarzenie to także edukacja – w tym roku zapraszamy na serię paneli i wykładów na temat rolnictwa ekologicznego i permakultury w miastach. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Forum Klimatyczne.

Zobacz więcej

 

Stwór ma wielkie oczy - warsztaty rysowania niekoniecznie strasznych potworów

11:00 - 13:00

Stoisko KiK - Pawilon 3
Organizator: KiK
Skierowane dla chętnych w każdym wieku. Nie musisz "umieć" rysować. Wystarczy, ze chcesz :) Mamy kredki, pisaki i papier, zabierz wyobraźnię i dobry humor! Warsztat poprowadzi Artur Hejna
 

Kurs tapicerowania wkładek siedziskowych

11:30 - 12:30

Rękodzieło i DIY - Pawilon 3
Organizator: Politura
Dariusz Rugała, mistrz tapicerski, zaprezentuje jak prawidłowo oraz estetycznie obić wkładkę siedziskową. Dzięki zdobyciu tej prostej tapicerskiej umiejętności można będzie dać nowe życie krzesłom w swoim domu. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się m.in. jakich narzędzi potrzeba, jakiego kleju użyć, co włożyć pod tkaninę, jak wymodelować siedzisko i jak prawidłowo ułożyć welur na siedzisku. Kursanci mogą przynieść własne wkładki lub wypożyczyć materiały na czas warsztatów.

Zobacz więcej

 

Malowanie figurek Warhammer

12:00 - 14:00

Stoisko GOSU - Pawilon 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Warsztaty malowania figurek do gry bitewnej Warhammer (max. 8 osób). Zapisy na miejscu

Zobacz więcej

 

Tapicerowanie paneli ozdobnych

12:30 - 14:00

Rękodzieło i DIY
Organizator: Polska Izba DIY
Powstałe panele: trójkąt i hexagon można później samemu zamontować na ścianie w dowolnej konfiguracji, a zdobyte umiejętności wykorzystać do tapicerowania innych elementów wystroju wnętrza. Materiały na warsztaty otrzymamy od Tkaniny Karoliny. Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów HOBBY. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl

Zobacz więcej

 

Warsztat szycia plecaka z jeansów (sobota)

13:00 - 15:00

Strefa Szycia, Rękodzieła i DIY
Organizator: Szkoła Forma
Na warsztatach popracujesz nad precyzją szycia i designem torby poprzez dobór ozdób i kolorowych materiałów, które dostarczy poznańska Tekstura! Ponadto poznasz technikę szycia plecaka ze skrojonych elementów jeansu i dowiesz się jak w łatwy sposób uzyskać ciekawy efekt w projekcie. UWAGA! Zapisy na profilu Polskiej Izby DIY na Facebooku - wyślij wiadomość prywatną.
 

Modelowanie rękawa z falbanką

13:00 - 14:30

Strefa Szycia I - Pawilon 3
Organizator: Perfect Duo
Modelowanie dowolnego rękawa z ozdobną falbanką typu ślimak. Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów HOBBY. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl

Zobacz więcej

 

Pisarz na strajku - jak stworzyć komiks w oparciu o autentyczną historię, na podstawie albumu ,,Fala Wolności"

13:00 - 14:00

STOISKO KIK - PAWILON 3
Organizator: KiK
Komiks ,,Fala wolności. Opowieść o Lechu Bądkowskim" opisuje losy bohatera, żołnierza, dziennikarza, pisarza i niezależnego w poglądach działacza społecznego z Gdańska, związanego silnie z Pomorzem i kultura kaszubską. Był pierwszym intelektualistą, który poparł strajk w Stoczni im. Lenina w sierpniu 1980 r. Komiks powstał m.in. w oparciu o wspomnienia córki pisarza. Autorami komiksu są: Witold Tkaczyk (pomysł i scenariusz) i Krzysztof Budziejewski (rysunki). Komiks właśnie się ukazuje.
 

Występ klarnecisty - Pawła Kroczka

13:00 - 15:00

Rękodzieło i DIY
Organizator: Paweł Kroczek
Paweł Kroczek jest pierwszym Polakiem, który gra na instrumentach amerykańskiej manufaktury produkującej klarnety Royal Global Clarinet. Jest doktorem sztuki, wykładowcą Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Ambitny, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany muzyk, klarnecista i kameralista. Uświetnie targi swoją grą oraz prelekcja na temat pracy i pasji związane z muzyką.

Zobacz więcej

 

Warsztaty komiksowe: Od idei do komiksowej planszy

14:00 - 15:00

STOISKO KIK - PAWILON 3
Organizator: KiK
Od idei do komiksowej planszy - zarys prac nad tworzeniem komiksu.
 

Prelekcja pt. "Zapraszamy do stołu! Gry planszowe - z czym to się je?"

14:15 - 14:45

Stoisko GOSU - Pawilon 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na mini prelekcję dla młodzieży i dorosłych zatytułowaną "Zapraszamy do stołu! Gry planszowe - z czym to się je?"

Zobacz więcej

 

Kurs tapicerowania wkładek siedziskowych

14:15 - 15:15

RĘKODZIEŁO I DIY - PAWILON 3
Organizator: Politura
Dariusz Rugała, mistrz tapicerski, zaprezentuje jak prawidłowo oraz estetycznie obić wkładkę siedziskową. Dzięki zdobyciu tej prostej tapicerskiej umiejętności można będzie dać nowe życie krzesłom w swoim domu. Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się m.in. jakich narzędzi potrzeba, jakiego kleju użyć, co włożyć pod tkaninę, jak wymodelować siedzisko i jak prawidłowo ułożyć welur na siedzisku. Kursanci mogą przynieść własne wkładki lub wypożyczyć materiały na czas warsztatów.

Zobacz więcej

 

Prelekcja i degustacja nalewek Longinus

14:30 - 17:30

Strefa Szycia, Rękodzieła i DIY
Organizator: Nalewkarnia Longinus
O przepyszny smak tego wydarzenia zadba kilkukrotnie nagradzana za swoje trunki Nalewkarnia Longinus – rodzinne przedsięwzięcie, które od 15 lat wskrzesza tradycję produkcji wspaniałych i oryginalnych nalewek owocowych.

NIEDZIELA 6.09.2020 r.
 

Warsztaty tworzenia podstawek do gier bitewnych z materiałów z odzysku

5:00 - 16:00

Stoisko GOSU - Pawilon 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na warsztaty tworzenia podstawek do gier bitewnych z materiałów z odzysku (max. 8 osób). Zapisy na miejscu!

Zobacz więcej

 

Dziewczyny, czytajmy dobre komiksy

15:00 - 16:00

STOISKO KIK - PAWILON 3
Organizator: KiK
Opowiem o komiksach obyczajowych, mangach, być może wspomnę o superbohaterach. Pokażę interesujące autorki i bohaterki. Przy okazji podpowiem, gdzie dowiadywać się o komiksach skierowanych do dziewczyn, czy po prostu ciekawych, niestandardowych pozycjach.
 

Modelowanie rękawa z falbanką

15:15 - 16:45

STREFA SZYCIA I - PAWILON 3
Organizator: Perfect Duo
Modelowanie dowolnego rękawa z ozdobną falbanką typu ślimak. Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów HOBBY. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl

Zobacz więcej

 

Ku:s szycia ściegiem krytym

15:45 - 16:45

RĘKODZIEŁO I DIY - PAWILON 3
Organizator: Politura
Dariusz Rugała, mistrz tapicerski, zaprezentuje jedną z podstawowych technik tapicerskich tj. szycie ściegiem krytym. Dzięki tej technice można obić mebel bez używania maszyny do szycia. Technika ta przydaje się idealnie podczas wykańczania mebli, a zwłaszcza przy zaszywaniu pleców fotela, tzw. szpantu. Każdy szanujący się tapicer musi umieć szyć ściegiem krytym.

Zobacz więcej

 

Speed Painting

6:15 - 17:15

STOISKO GOSU - PAWILON 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na wspólne malowanie figurek z ograniczeniem czasowym i wymianą modeli między uczestnikami w trakcie (max. 8 osób). Zapisy na miejscu!

Zobacz więcej

 

Prelekcja pt. "Gdzie? Jak? Z kim? I dlaczego? – o graniu w Poznaniu"

15:20 - 17:40

STOISKO GOSU - PAWILON 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na mini prelekcję dla młodzieży i dorosłych zatytułowaną "Gdzie? Jak? Z kim? I dlaczego? – o graniu w Poznaniu"
Zobacz więcej
 

Pokazy i nauka gry bitewnej Warhammer 40,000 oraz gier turniejowych

16:00 - 17:00

STOISKO GOSU - PAWILON 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
A przez cały dzień mamy dla Was pokazy i naukę gry bitewnej Warhammer 40,000 (Indomitus, First Strike) i gier turniejowych m.in. Star Realms, Hero Realms, KeyForge, Neuroshima Hex. Zapraszamy!

Zobacz więcej

 

Naucz się robić na drutach

10:00 - 12:00

RĘKODZIEŁO I DIY - PAWILON 3
Organizator: Konturek
Plan warsztatów: wstęp "najtrudniejszy pierwszy rząd", nauka kilku podstawowych technik dziergania (nabieranie oczek, oczka prawe, oczka brzegowe, zamykanie oczek) i pokaz trzech podstawowych ściegów. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl

Zobacz więcej

 

Tapicerowanie paneli ozdobnych

10:15 - 11:45
RĘKODZIEŁO I DIY
Organizator: Polska Izba DIY
Powstałe panele: trójkąt i hexagon można później samemu zamontować na ścianie w dowolnej konfiguracji, a zdobyte umiejętności wykorzystać do tapicerowania innych elementów wystroju wnętrza. Materiały na warsztaty otrzymamy od Tkaniny Karoliny. Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów HOBBY. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl

Zobacz więcej

 

Uszyj swoją pierwszą bluzkę

10:15 - 12:30

STREFA SZYCIA II - PAWILON 3
Organizatorzy: iNEEDle, Szkoła Forma
Jeśli chcesz szybko i łatwo uszyć swoją pierwszą bluzeczkę, to zapraszamy Cię na warsztaty szycia bluzki Kate z wykroju iNEEDle. Dzięki profesjonalistką ze Szkoły Mody Forma i wykrojowi iNEEDle, w około 2 godziny uszyjesz swoją bluzkę! Uwaga: Warsztaty są bezpłatne dla uczestników Targów HOBBY. Zapisy w wiadomości prywatnej na Facebooku Polskiej Izby DIY lub mailowo: kontakt@polskaizba-diy.pl. Należy przynieść ze sobą różne dodatki – tasiemki, koronki lamówki lub materiał.

Zobacz więcej

 

Malowanie figurek Warhammer

10:30 - 12:30

Stoisko GOSU - Pawilon 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Warsztaty malowania figurek do gry bitewnej Warhammer (max. 8 osób). Zapisy na miejscu

Zobacz więcej

 

Origami z Dorigami

11:00 - 15:00

STOISKO KIK - PAWILON 3
Organizator: KiK
Dorigami to projekt zakręconych pasjonatów, powstały w 2012 roku. Naszą pasją jest japońska sztuka składania papieru – origami. Wiemy o nim chyba wszystko i chętnie zagniemy Cię naszą wiedzą! Zapraszamy Cię do naszej strefy, w której króluje kreatywność i dobra zabawa
 

Kurs szycia ściegiem krytym

11:30 - 12:30
RĘKODZIEŁO I DIY - PAWILON 3
Organizator: Politura
Marta Adamczak, współpracująca z POLITURĄ właścicielka studia tapicerskiego KOSMIKO STUDIO, zaprezentuje jedną z podstawowych technik tapicerskich tj. szycie ściegiem krytym. Dzięki tej technice można obić mebel bez używania maszyny do szycia. Technika ta przydaje się idealnie podczas wykańczania mebli, a zwłaszcza przy zaszywaniu pleców fotela, tzw. szpantu. Każdy szanujący się tapicer musi umieć szyć ściegiem krytym.

Zobacz więcej

 

Prelekcja pt. "Ewolucja gier planszowych – czy Monopoly to przeżytek?"

12:45 - 13:00
STOISKO GOSU - PAWILON 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na mini prelekcję dla młodzieży i dorosłych zatytułowaną "Ewolucja gier planszowych – czy Monopoly to przeżytek?"

Zobacz więcej

 

Kurs „wykańczania” drewna

12:45 - 13:15

RĘKODZIEŁO I DIY
Organizator: Politura
Przybyrad Paszyn - współzałożyciel POLITURY, zaprezentuje jak w prosty sposób przy użyciu materiałów z marketu budowlanego perfekcyjnie wykończyć drewno na tzw. igłę. Wytłumaczy i pokaże czym jest wodowanie, jak prawidłowo bejcować i jak poradzić sobie z olejem lub woskiem do drewna.

Zobacz więcej

 

Warsztat szycia plecaka z jeansów (niedziela)

13:00 - 15:00

STREFA SZYCIA, RĘKODZIEŁA I DIY
Organizator: Szkoła Forma
Na warsztatach popracujesz nad precyzją szycia i designem torby poprzez dobór ozdób i kolorowych materiałów, które dostarczy poznańska Tekstura! Ponadto poznasz technikę szycia plecaka ze skrojonych elementów jeansu i dowiesz się jak w łatwy sposób uzyskać ciekawy efekt w projekcie. UWAGA! Zapisy na profilu Polskiej Izby DIY na Facebooku - wyślij wiadomość prywatną.
 

Prelekcja pt. "Przygoda w świecie gier planszowych – jak zacząć i zwariować (na ich punkcie)?"

13:15 - 13:30

Stoisko GOSU - Pawilon 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na mini prelekcję dla młodzieży i dorosłych zatytułowaną "Przygoda w świecie gier planszowych – jak zacząć i zwariować (na ich punkcie)?"

Zobacz więcej

 

Speed Paintin

14:00 - 15:00

STOISKO GOSU - PAWILON 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na wspólne malowanie figurek z ograniczeniem czasowym i wymianą modeli między uczestnikami w trakcie (max. 8 osób). Zapisy na miejscu!

Zobacz więcej

 

Prelekcja: Jak hobby może stać się pracą lub jak praca może stać się hobby. Czyli opowieść o POLITURZE i klasykach polskiego designu.

14:00 - 15:00
RĘKODZIEŁO I DIY
Organizator: Politura
Przybyrad Paszyn - współzałożyciel POLITURY, firmy zajmującej się przywracaniem do życia zapomnianych projektów polskiego meblarstwa z lat 50, 60 i 70 tych XX wieku, opowie o swojej pasji do historii i jak ona połączyła go z meblarstwem. Postara się odpowiedzieć czy pierwsze było hobby, czy praca. A może to co robi nigdy nie stało się pracą, a jest wiecznym hobby? Postara się także opowiedzieć jak można przekształcić swoją pasję w biznes i się nią nie znudzić.

Zobacz więcej

 

Kurs szycia ściegiem krytym

15:15 - 16:15

RĘKODZIEŁO I DIY - PAWILON 3
Organizator: Politura
Marta Adamczak, współpracująca z POLITURĄ właścicielka studia tapicerskiego KOSMIKO STUDIO, zaprezentuje jedną z podstawowych technik tapicerskich tj. szycie ściegiem krytym. Dzięki tej technice można obić mebel bez używania maszyny do szycia. Technika ta przydaje się idealnie podczas wykańczania mebli, a zwłaszcza przy zaszywaniu pleców fotela, tzw. szpantu. Każdy szanujący się tapicer musi umieć szyć ściegiem krytym.

Zobacz więcej

 

Warsztaty tworzenia podstawek do gier bitewnych z materiałów z odzysku

15:30 -16:30
STOISKO GOSU - PAWILON 3
Organizator: GOSU Gry Planszowe
Zapraszamy na warsztaty tworzenia podstawek do gier bitewnych z materiałów z odzysku (max. 8 osób). Zapisy na miejscu!

Zobacz więcej

 

Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych