Jesteś tutaj

PARADA PAROWOZÓW - Stoiska handlowe

za stroną: www.parowozowniawolsztyn.pl

PARADA PAROWOZÓW - Stoiska handlowe

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu powierzchni handlowej podczas tegorocznej Parady Parowozów, tradycyjnie teren przeznaczony pod prowadzenie działalności  handlowej rozpoczyna się od wiaduktu po którym poprowadzona jest droga wojewódzka nr 32 (Zielona Góra – Poznań) i ciągnie się przez całą długość ładowni, aż do końca żywopłotu, co daje ponad 300 metrów bieżących terenu. Dodatkowo oferujemy wynajem trzech miejsc specjalnych: teren przy nastawni WL (patrz zdjęcie), oraz dwa stanowiska na ładowni w pobliżu rampy (patrz zdjęcie). Stanowiska te oferujemy do wynajmu w drodze składanych przez zainteresowanych ofert. Organizacja sprzedaży na  terenie ładowni wyglądała będzie następująco: od strony żywopłotu umieszczone będzie zaplecze stoisk o głębokości trzech metrów, następnie środkiem ładowni przebiegać będzie ciąg pieszy dla turystów szerokości minimum 5 metrów opcjonalnie od strony torowiska istnieje możliwość umieszczenia „ogródka” jednak tylko na długości wynajmowanego przez siebie stoiska. Teren pod nastawnią w kształcie trójkąta wynajęty będzie w całości i  jego organizację (zaplecze, ogródek) pozostawiamy wynajmującemu. Pozostałe dwa stoiska w okolicy rampy zorganizowane powinny być według takiego samego schematu jak na ładowni czyli patrząc od strony drogi 32: zaplecze, minimum pięciometrowej szerokości ciąg dla pieszych i po przeciwległej stronie „ogródek” dla klientów do granicy ładowni, oraz  torowisko. Na chwile obecną zbieramy informacje o potrzebie zaopatrzenia w energię elektryczną, po ocenieniu jakie jest zapotrzebowanie będzie ustalony jej koszt.

 

Stoiska specjalne o numerach 1, 2 i 3  widoczne na załączonej fotografii sprzedajemy na zasadzie składania ofert, o  wyborze zdecyduje najwyższa zaproponowana cena. Preferujemy na nich sprzedaż alkoholu i gastronomię, stoiska te mają następującą powierzchnie:
1 – obok rampy: 120 m2
2 – obok rampy: 120 m2
3 – obok nastawni: 220 m2

 

Stanowiska 1 i 2

Stanowiska 1 i 2

 

Stanowisko 3

Stanowisko 3

 

Zapraszamy do składania zgłoszeń na załączonym kwestionariuszu mailowo na adres: t.opaska@parowozowniawolsztyn.pl w tytule maila proszę podać „oferta na stoisko handlowe”, w razie ewentualnych pytań dostępny jest telefon: 663 294 674 (w dni robocze 7-14), na oferty czekamy do dnia 26 marca 2017, po tym terminie nastąpi ustalenie miejsc poinformowanie zainteresowanych oraz podpisanie umów wynajmu.
Sprawę prowadzi Tomasz Opaska.

 

Dokumenty:

- umowa wynajmu,
   Umowa wynajmu
- cennik usług,
   Umowa wynajmu
- ładownia podzielona na sektory,
   Umowa wynajmu
- kwestionariusz zgłoszeniowy,
   Umowa wynajmu

Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych