Jesteś tutaj

TRANSEXPO 2020 zgodnie z planem

Szanowni Państwo Targi Kielce uprzejmie informują:

Pomimo niezwykle trudnej sytuacji epidemicznej na całym świecie, nie poddajemy się i stajemy do walki, także na polu biznesowym o naszą przyszłość w nowej rynkowej rzeczywistości. Respektując wszystkie zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia, zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony osobistej, pozostając do Państwa dyspozycji. Pracujemy w systemie home office, jak również w firmie. W każdym przypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej z osobami z grup zadaniowych dedykowanych reprezentowanej przez Was branży.

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odbędą się zgodnie z planem od 21 do 23 października 2020 roku. Mamy nadzieję, że wraz z wygaszeniem pandemii, o co walczy cały świat, uda się odbudować utracone pozycje. Wszyscy dotknięci zostaliśmy kryzysem, z którego przyjdzie nam razem wychodzić. Mamy świadomość, że nie tylko od naszego entuzjazmu zależy, jak żmudny będzie to proces. Licząc na wsparcie ze strony rządu, w oczekiwaniu na kolejne rozwiązania jesteśmy przekonani, że spotkanie na TRANSEXPO będzie idealnym czasem do wykorzystania targów jako skutecznego narzędzia marketingu.

Rozumiejąc dylematy, przed którymi Państwo stajecie podejmując biznesowe decyzje, jesteśmy jak zawsze otwarci na wszelkie propozycje i sugestie ze strony naszych Wystawców.

Życzymy Państwu i Państwa bliskim, abyście w zdrowiu przetrwali ten niełatwy czas, wychodząc z niego obronną ręką. Do zobaczenia już w październiku w Targach Kielce.


                   Anna Gąszcz                                                                             Dr Andrzej Mochoń

          Dyrektor projektu Transexpo                                                                 Prezes Zarządu

Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych