Jesteś tutaj

4.07.2021 r. -G- GIEŁDA MODELARSKA w SOSNOWCU

Miejsce: 

dawne Technikum Kolejowym w Sosnowcu, obecnie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Jana Kilińskiego 31 (przy dworcu PKP Sosnowiec - obok parowozu-pomnika Ty51)

Data: 
niedziela, 04 Lipiec 2021,
09:00 do 13:00

UWAGA! przed wyjazdem na imperezę, prosimy o dokładne zapoznawanie się z aktualizacjami wprowadzanymi przez ogranizatora na stronie: https://www.facebook.com/GieldaSMKKatowice/

 
W lipcu i sierpniu 2021 r Giełda SMK Katowice odbędzie się w tradycyjnym miejscu w Sosnowcu. Dzięki poluzowaniu obostrzeń sanitarnych w szkołach oraz uprzejmości dyrekcji CKZiU 25 w Sosnowcu, możemy znowu z radością spotkać się na sali sportowej w Technikum Transportowym nr 4 przy ulicy Kilińskiego 31 (koło dworca PKP w Sosnowcu).
Witamy Świat Modeli (Ryszard Herok), Elvis Model (Leszek Wala), Warsik, Parowozik-Lokomotywka, Borsig, Moniczka i wszystkich Was - nietuzinkowych gości.
Obostrzenia zostały złagodzone, ale nie zniesione, zwłaszcza w szkołach. Dezynfekcja, unikanie kontaktów 3 stopnia a zwłaszcza noszenie maseczek jest OBOWIĄZKOWE! Zgodnie z deklaracją dyrekcji: "Jeśli nic nie pierdyknie", Giełdę będziemy mogli powtórzyć także 1 sierpnia 2021 r.
Z powodu obaw wyżej wyrażonych, największa atrakcja spotkań w Sosnowcu - makieta ruchowa SMK Katowice - póki co nie będzie dostępna. Miejsce spotkania ograniczone jest wyłącznie do sali sportowej.
Do miłego zobaczenia!

Data: pierwsza niedziela miesiąca: 4.VII.2021 r.
Miejsce:Od 4.01.2015 r. GIEŁDA MODELARSKA odbywa się w dawnym Technikum Kolejowym w Sosnowcu, obecnie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Jana Kilińskiego 31 (przy dworcu PKP Sosnowiec - obok parowozu-pomnika Ty51)
Czas trwania
: 9:00 - 13:00
Wstęp
: 5 zł
Organizator
: Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Katowicach

Kontakt: Krzysztof Kubicki kom. 605 581 994

Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych